KARSU
Caz Sanatçısı
Karsu, Hollanda doğumlu, Türk Kökenli, çok yetenekli bir sanatçı. Yalnız şarkıcı değil; aynı zamanda çok iyi bir piyanist, besteci, aranjör ve söz yazarı. Yedi yaşında piyano çalmaya, 14 yaşında şarkı söylemeye ve 15 yaşında beste yapmaya başladı. Yıllar içinde Amsterdam Concertgebouw, North Sea Caz Festivali, Carnegie Hall gibi dünyanın pek çok yerinde ve uluslararası festivallerde sahne alma başarısı gösterdi. Amerika, Endonezya, Almanya, Belçika, Sürinam, İngiltere ve Brezilya'da konserler verdi. Türk kökenli sanatçıya Türk medyası da ilgi gösterdi. Ankara Caz Festivali, Akbank Caz Festivali, İstanbul Zorlu PSM'de birçok kez sahne aldı ve büyük ilgi gördü. 2012'de çekimleri 5 yıl sürmüş olan ve Karsu'nun adını aldığı Karsu Köyü'nden, New York'a kadar Karsu'nun takip edildiği "Karsu: I Hide A Secret" belgeseli, ödüllü belgeselci Mercedes Stalenhoef imzasıyla Uluslararası IDFA belgesel festivalinde gösterime girdi ve daha sonra pek çok ülkenin festivallerinde gösterimi yapıldı.
Daha Fazla Bilgi İçin
Bülent Özcan
Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü
1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Avrupa Topluluğu Enstitüsünde AB Ekonomisi Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. Harvard Üniversitesi John F. Kennedy School of Government kapsamında düzenlenen Liderlik Programına kabul edilmiştir. 2001 yılında görev yapmaya başladığı Avrupa Birliği Bakanlığı’nda uzman yardımcısı, uzman ve koordinatör olarak görev yapmıştır. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı’nda 2010 yılının Eylül ayından itibaren Proje Uygulama Başkanlığı görevini yürütmektedir. Türkiye’ye sağlanan Katılım Öncesi AB Mali Yardım kapsamında Türkiye’de sivil toplumun kapasite gelişimi, Türkiye ve AB arasında sivil toplum diyaloğunun güçlendirilmesi, başta valilikler olmak üzere yerel yönetimlerin AB sürecinde kapasitesinin artırılması ve kamu, üniversite, sivil toplum ve özel sektör kuruluşlarında AB uzmanlığının desteklenmesi konularında yürütülen projelerin yönetiminden sorumludur. “Türkiye’ye Sağlanan Katılım Öncesi Avrupa Birliği Mali Yardımı”, “Avrupa Birliği Hibe Programları ve STK’lara Sağlanan Destekler” ve “Proje Hazırlama ve Uygulama” konulu kitapları bulunmaktadır. TOBB-ETÜ Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Programında “Proje Yönetimi” dersi vermektedir.
Daha Fazla Bilgi
LindkedIn
Dr. Özgür Bolat
Eğitim Bilimci, Akademisyen
Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Fulbright ve Türk Eğitim Vakfı bursu ile Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. Türkiye’ye dönüşünde Boğaziçi Üniversitesi’nde iki yıl öğretim görevliliği yaptı. Doktora derecesini Cambridge Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden aldı. 2007-2008 yılını MIT Sloan School of Management’ta liderlik alanında doktora dersleri alarak ve araştırma yaparak geçirdi. 2007 yılında Yeni Zelanda’da yapılan uluslararası bir konferansta ‘En İyi Genç Araştırmacı’ ödülünü aldı. Dr. Özgür BOLAT, Hürriyet Gazetesi’nde 12 yıl köşe yazarlığı yapmıştır ve şu anda mutluluğun, başarının ve liderliğin psikolojisi konularında şirketlerde ve okullarda konuşmalar ve çalıştaylar yapmaktadır. Geliştirmiş olduğu Yetenek Yönetimi Envanteri ile şirketlere danışmanlık sunmaktadır. Aynı zamanda Dove Özgüven Projesini ve Google Dijital Ebeveynlik Projesini yürütmektedir. ÖRAV, FODER, TEVİTÖL ve Para Durumu Platformu’nda Yönetim Kurulu ve Danışma Kurulu Üyesidir. Kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensiplerini anlatmaktadır.
Daha Fazla Bilgi
LinkedIn
Burçak Çullu
Gelecek Araştırmaları Enstitüsü, YK Üyesi
Burçak Çullu, 18 yılı aşkın bir süredir ulusal ve uluslararası fon mekanizmaları üzerine çalışmaktadır. Kariyerine TÜBİTAK Avrupa Birliği Çerçeve Programlar ofisinde başlayan Burçak Çullu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde “Avrupa Araştırma Alanında Avrupa Birliği Bütünleşme Teorileri” üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. 2004-2012 yılları arasında Avrupa Komisyonu “Marie Curie Araştırmacı Hareketliliği” ve Uluslararası İş Birliği Programı için Temsilci Uzman ve Türkiye Temsilcisi olarak görev yapan Burçak Çullu, bu dönemde ulusal ve uluslararası programların stratejik planlaması için insan kaynakları gelişiminde aktif rol almıştır. Türkiye’nin beyin göçünü tersine çevirmeye adanmış fonlar için stratejik planlamada kilit bir rol üstlenmiş, bu konuda Avrupa’da da etkili bir konuşmacı olmuştur. Aynı zamanda, Afrika'dan Batı Balkanlara kadar uzanan coğrafyalarda uluslararası iş birliği çerçevesinde yürütülen 14 farklı projede de Danışma Kurulu üyeliği yapmıştır. Kariyerinin bir sonraki adımında, 2012-13'ten itibaren, Türkiye'deki insan kaynakları kapasitesini güçlendirmeyi amaçlayan Jean Monnet Burs Programı için bir uzman olarak çalışmıştır. Daha sonra ise Koç Üniversitesi’nde program yöneticiliği yapmıştır. Burçak Çullu; IPA, Dünya Bankası, Horizon 2020 ve Marie Sklodowska Curie Eylemlerinin fon programları kapsamında Uluslararası Fon Danışmanı olarak sosyal içerme projelerini tasarlama ve yönetme konusunda ulusal ve uluslararası deneyime sahiptir. Şu anda International Consulting Expertise firmasının Türkiye ofisinin Ülke Direktörü olarak görev yapmaktadır.
Daha Fazla Bilgi
Dr. Sertaç Doğanay
Teknoloji İletişimcisi, Akademisyen
Teknoloji iletişimcisi, akademisyen, danışman ve yazardır. İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. 10 senelik ilaç sektörü deneyiminde; marka müdürü, kurumsal iletişim yöneticisi, pazarlama müdürü ve pazarlama satış direktörü pozisyonlarında bulunmuştur. Gelecek trendleri, yeni teknolojiler, inovasyon, siber güvenlik, dijital dönüşüm uygulamaları, dijital pazarlama ve dijital sağlık konularında yazan, eğitim veren, yüzlerce etkinlikte konuşmalar yapmış olan Dr. Sertaç Doğanay, 2013-2018 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi MBA öğretim görevlisi olarak dijital pazarlama iletişimi dersleri vermiştir. 2019 Bahar dönemi itibariyle Kadir Has Üniversitesi’nde “Teknoloji İletişimi” dersini vermektedir. Bir üniversitede bu isim ve içerikle açılan, hem Türkiye hem de dünyadaki ilk ders olma unvanına sahiptir. 2019 Bahar dönemi itibariyle mezun olduğu İstanbul Tıp Fakültesi’nde “Geleceğin Tıbbı ve Yeni Sağlık Teknolojileri” dersini vermektedir.  2018 yılı itibariyle Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri - Siber Güvenlik Merkezi’nin teknoloji iletişimi alanında danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.   2019 Eylül Ayı itibariyle Bloomberg HT’de, Dönüşen Dünya isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.
Daha Fazla Bilgi
Neslihan Maltepe
Etkinlik Moderatörü
Nuran Aksu
Kurucu, Zenna Danışmanlık
Araştırma & Reklamcılık ve İnsan Psikolojisi ve Davranış Bilimleri mezunudur. Araştırma sektöründe iş hayatına Strateji-MORI’de 2000 senesinde başladı. 2003-2015 seneleri arasında pazarlama araştırmalarında GfK Tüketici Deneyimleri Bölümü Sektör Yönetimi departmanında çalıştı. 2005-2015 yılları arasında GfK’da itibar araştırmaları çalışmalarının yönetimini, bu alandaki model geliştirme çalışmalarını ve danışmanlık görevlerini üstlendi. Ülkemizin önde gelen şirketlerine, sivil toplum ve kamu kuruluşlarına kişisel katkılarının da olduğu RepMan modeli ile stratejik itibar araştırmaları yaptı, yönetti. Ayrıca RepMan İtibar Araştırmaları Merkezinin kuruluşunda aktif görev aldı. Kurumsal Marka Yönetimi Araştırmaları ve İletişime aktarılması konusunda ülkemizde en deneyimli kişilerden olan Aksu Kurumsal Kimlik, Değerler Belirleme, Çalışan Markası Yaratma, Itibar Riskleri Yönetimi, Marka Konumlandırma, Algı Yönetimi gibi stratejik alanlarda yıllardır bilgi, birikimini paylaşmaktadır. Nuran AKSU halen RepMan İtibar Araştırmaları Merkezinin danışma kurulu üyesi, Sürdürülebilir Kalkınma için Yenilikçi Çözümler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve ZENNA Kurumsal Marka Yönetimi Araştırmaları ve Danışmanlığı Şirketi kurucusu ve yöneticisidir.
Daha Fazla Bilgi
LinkedIn
Dr. Öğretim Üyesi Dicle Yurdakul
WeQ, Kurucu ve Akademisyen
Dicle Yurdakul, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Doktora Programı’nı 2013 yılında tamamlamış, doktora araştırmalarını University of Texas'ta yürütmüştür. 2014 - 2015 yıllarında Koç Üniversitesi’nde deneysel araştırmalar alanında doktora sonrası araştırmalarını gerçekleştirmiştir. Altınbaş Üniversitesi İşletme Bölümü pazarlama kürsüsünde öğretim üyesi olarak görev alan Dr. Dicle Yurdakul’un, aralarında Marketing Theory, European Journal of Marketing ve Journal of Macromarketing’in de yer aldığı pazarlama alanının önde gelen uluslararası akademik dergilerinde çok sayıda makalesi yayımlanmıştır. Ana uzmanlık alanları arasında sürdürülebilirlik, sosyal inovasyon ve etki teknolojileri yer almaktadır. Dicle Yurdakul, 2015 yılından bu yana Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) İstanbul Uluslararası Özel Sektör ve Kalkınma Merkezi tarafından yürütülen projelerde danışmanlık ve proje yürütücülüğü görevlerini ifa etmektedir. Türkiye, Filipinler ve Brezilya gibi ülkelerde projeler yürütmüş, Microsoft ve Google gibi teknoloji devlerinin de aralarında yer aldığı çok sayıda şirket için araştırmalar gerçekleştirmiş ve bu araştırmaların raporlarını kaleme almıştır. Pek çok sivil toplum kuruluşu ile faaliyetler yürüten Yurdakul,  2017 yılında kurulan WeQ Consulting’in kurucu ve yönetici ortağıdır.
Daha Fazla Bilgi
Dr. Ceyhun Göcenoğlu
IBM Türk - KSS Programları Müdürü
Dr. Ceyhun Göcenoğlu, Chevening Bursu ile Londra Üniversitesi, Birkbeck College’da kurumsal sosyal sorumluluk üzerine yüksek lisansını tamamladı. Ülkeye dönüşünde Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Kurucu Genel Sekreterliği görevini üstlendi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde doktorası tamamlarken, British Council ve telekomünikasyon sektöründe çalıştı. Halen IBM Türk Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü olarak çalışırken KSS konusunda Harvard Business Review’da blog yazmakta, Kadir Has Üniversitesi’nde öğrencilerle KSS’yi paylaşmakta ve TKSSD'de yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.
Daha Fazla Bilgi
Linkedin
Mehmet Can İrhan
Microsoft Türkiye - KSS Programları Müdürü
Microsoft Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programları Müdürü olan Mehmet Can İrhan, daha önce Birleşmiş Milletler Çocuk Fonu ve Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nda çalışmalarda bulunmuştur. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, yüksek lisansını ise aynı üniversitede İletişim üzerine yapmıştır. Kalkınma ve sosyal etki alanlarında, teknoloji çerçevesinde ürün, program ve stratejik işbirlikleri kurmak ve ölçeklendirmek gibi konular üzerine çalışmalar yürütmektedir.
Daha Fazla Bilgi
Olcay Silahlı
Fazla Gıda - CEO
1988 yılında Çorlu’da doğan Olcay Silahlı, okul üçüncüsü olduğu Harbiye’den ayrılarak İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İşletme Mühendisliğine girdi. Okulunu üç yılda bitirerek 2011’de iş hayatına atıldı. Özel sektörün öncü kuruluşlarında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında çalışan Silahlı, 2017’de web tabanlı kurumlararası bir atık yönetim platformu olan Fazla Gıda’yı kurdu. Accelerate2030 programının global finalistleri arasına seçilen Türkiye’den tek proje Fazla Gıda olurken Olcay Silahlı, 2017 Cenevre Sosyal Fayda Zirvesi ve 2018 New York Sosyal Fayda Zirvesi’ne davet edilen Türkiye’den tek girişimci oldu. Ayrıca Avrupa çapında gerçekleşen Sosyal İnovasyon Turnuvası’nda finale kalan ilk Türk olarak birincilik ödülünü aldı. Sosyal teknoloji girişimi olarak The Good Kitchen programına da kabul edilen Fazla Gıda, Türkiye’de yılda ortalama 250 milyar TL’lik oluşan gıda atıklarının kurtarılabilir olacağı vizyonuyla, İklim Eylemine yönelik gıda atıklarının önlenmesi üzerine çalışıyor. Fazla Gıda, Türkiye başta olmak üzere dünyada gıda atığı sorununun çözümü ve gıda atığı kaynaklı karbon ayak izinin önlenmesi için teknoloji çözümleri üreten uçtan uca yeni nesil dijital bir atık yönetim şirketi olarak yoluna devam ediyor.
Daha Fazla Bilgi
Serdar Dinler
TKSSD, Yönetim Kurulu Başkanı
Daha Fazla Bilgi
Dimitrios Triantaphyllou
Daha Fazla Bilgi
Hüseyin Yılmaz
TKSSD - Genel Direktör
Daha Fazla Bilgi
Muammer Kavazoğlu
Her çocuk oyuncak sahibi olmak ister, Bizde bu çocukları mutlu etmek için, Arızalı, Bozuk, Kullanılmayan, Kırık, atılacak tüm oyuncakları alıp, tamir edip ihtiyaç sahibi çocuklara hediye ediyoruz.
Daha Fazla Bilgi
Berat Kjamili
Migport - Kurucu
Daha Fazla Bilgi
Muhammed Seyid Pehlivan
Ankara Kalkınma Ajansı, İzleme ve Değerlendirme Birim Başkanı
2005 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında görev yapmaya başladığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü’nde önce uzman yardımcısı daha sonra Sosyal Yardım Uzmanı olarak çalışmıştır. Kasım 2010’da Ankara Kalkınma Ajansı’nda uzman olarak görev yapmaya başlamış, Ocak 2015’ten bu yana da İzleme ve Değerlendirme Birimi Başkanlığı görevini yürütmektedir. Ankara Kalkınma Ajansı tarafından kamu, üniversite, sivil toplum ve özel sektör kuruluşlarına ekonomik ve sosyal kalkınma alanında verilen mali destekler ile kurumsal kapasite artışına yönelik verilen teknik desteklerle yürütülen projelerin uygulama aşamalarına ilişkin izleme ve değerlendirme faaliyetlerini koordine etmekten sorumludur. Aynı zamanda Ajans tarafından organize edilen ve sosyal sorumluluk proje fikirleri olan sivil toplum aktörleri ile bu projelere sponsor veya gönüllü olarak destek vermek isteyen kişi ve kurumları buluşturmayı hedefleyen Sosyal Sorumluluk Platformu’nun (www.sosyalsorumluluk.org.tr) Yürütme Komisyonu Başkanı’dır.
Daha Fazla Bilgi
Cem Seymen
CNN Türk, Gazeteci
1993-1999 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde yaşadı. Orada özgür düşünmeyi, risk almayı, bilimi, sanatı, edebiyatı, seyahati, hoşgörüyü, farklı düşünceye şartlar ne olursa olsun saygı duymayı ve tek başına ayakta durabilmeyi öğrendi. City University of New York’ta “Siyasal Ekonomi” ve New York Üniversitesi’nde Televizyon Yayıncılığı eğitimi aldı. ABC, CBS ve NBC televizyonlarında profesyonel meslek seminerlerine katıldı. New York Başkonsolosluğu’nda 6 yıl çalıştı. Amerika’daki eğitim hayatı bittikten sonra BRT televizyonunda ekonomi muhabiri olarak çalışmaya başladı. BRT’de farklı bir dil ve üslupla kaleme aldığı yaşam haberleri ile “Hayatın Renkleri” programını sundu. Cem Seymen için gazetecilik kendi deyimiyle “tutkunun ve şefkatin harmanlandığı büyük heyecan”. Seymen’in başka bir tutkusu daha var. Edebiyat! Yeniden üniversite sınavlarına girip Beykent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü burslu kazandı. 4 yılın sonunda Edebiyatı o kadar sevdi ki yüksek lisans da yapmaya karar verdi. Şair Cevat Çapan’la “Joseph Conrad Romanlarında Sömürgeciliğin İzleri” konulu yüksek lisans tezini tamamladı. Edebiyatla ekonomiyi birleştirince rakamları kendine özgü üslubuyla öyküleştirdi. Bu sayede insan odaklı programlarına cesaret, kararlılık, dayanıklılık, azim kavramları damga vurdu. Cem Seymen’e göre her şey hayal etmekle başlıyor. CNN TÜRK Ekonomi Servisi’nde çalışmaya başladığı günden bu yana dünyadaki dev bütçeli şirketlerin tepe yöneticileri ve Türkiye’nin önde gelen işadamları ile ses getiren röportajlara imza attı. Davos Ekonomik Forumu ve Uluslararası Para Fonu IMF toplantılarında CNN TÜRK’ü temsil etti. CNN TÜRK’te sunduğu Sanayi Rotası programıyla dünyanın ve Türkiye'nin farklı kentlerinden her hafta canlı yayın yaptı, sektörlerin sorunlarını yerinde inceledi. Şu anda CNN TÜRK ekonomi ve finans haberlerini sunuyor. Haber spikerliğinin yanı sıra “Para Dedektifi” programıyla bilim, teknoloji, eğitim, inovasyon, üretim, tarım ve hayvancılık alanlarında araştırmalara imza atıyor. Cem Seymen’in en büyük tutkusu seyahat. Uzak coğrafyalara maceralı yolculuklar hayatında önemli bir yer kaplıyor. Gözleme dayalı denemeler yazıyor, fotoğraf çekiyor.
Daha Fazla Bilgi
Lalin Zeynep Ersu
Açı Okulları, Açı Lisesi Kadın Dans Tiyatrosu
Açı Lisesi Kadın Dans Tiyatrosu Yardımcı Yönetmeni 2019 yılında Açı Lisesi’ndeki eğitimini tamamlayarak McGill Üniversitesi uygulamalı matematik bölümüne kabul edildi. Üniversite kaydını 1 yıl dondurarak kurucularından olduğu ve yardımcı yönetmenliğini üstlendiği Açı Lisesi Kadın Dans Tiyatrosu’na senesini adadı. 2004-2019 yıllarında Vaganova ve Royal Academy of Dance bağlamındaki klasik bale eğitimini tamamladı. Royal Academy of Ballet programının Intermediate Foundation sınavını en üst derece olan ‘Distinction’ ile tamamladı. Aldığı klasik bale eğitiminin yanı sıra 2013 yılında itibaren Hip-Hop, Street Jazz ve modern dallarında, bir kısmı yurtdışında olmak üzere, çeşitli eğitimler aldı ve farklı dans projelerinde yer aldı. Açı Lisesi Dans Kulübü’nün 2017-2019 yılları arasında başkanlığını üstlendi. 2017 yılında KAGİDER’de, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği, 2014 yılında gerçekleşen trajik maden patlamasının kurbanlarının eşlerinin güçlendirilmesi sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan projelerine odaklandığı bir staj yapma şansını elde etti. Yaşları 13 ila 18 arasında değişen genç dansçıların oluşturduğu Açı Lisesi “Kadın Dans Tiyatosu” topluluğu, özgür iradeleriyle yollarını çizmek isteyen kadınların sesi olmak için yola çıkmış ve ‘KADIN’ isimli dans performansını ortaya koymuştur. ‘KADIN’ performansı biri ülkemizden olmak üzere, dünyanın üç farklı yerinden üç farklı kadının şiddet ile mücadelesinin gerçek hikayelerini anlatmaktadır. Performanslardan elde edilen gelir çeşitli hayır kurumlarına bağışlanmaktadır. 12 yıl boyunca klasik bale eğitimi alan ve kadın hakları konusundaki deneyim kazanan Lalin Zeynep Ersu, 2019 Eylül ayı itibariyle Açı Lisesi Dans Kulübü’nün proje asistanlığını yapmakla birlikte, Kadın Dans Tiyatrosu’nda yardımcı yönetmen ve baş dansçılardan biri olarak görev yapmaktadır.
Daha Fazla Bilgi
Leyla Eren
Açı Okulları, Açı Lisesi Kadın Dans Tiyatrosu
Açı Lisesi Kadın Dans Tiyatrosu Yardımcı Yönetmeni 2019 yılında Açı Lisesi’ndeki eğitimini tamamlayarak Boston Üniversitesi’nde iletişim okumak üzere ‘General Studies’ bölümüne kabul edildi. 2020 Ocak’ta başlayacak olan üniversite programına kadar Açı Lisesi Kadın Dans Tiyatrosu’nda yer almaktadır. 2004-2019 yıllarında Vaganova ve Royal Academy of Dance bağlamındaki klasik bale eğitimini tamamladı. 2019 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan, Klasik Bale Eğitmen Diploması’nı aldı. 2015 yılından bu yana Hip Hop, Street Jazz ve Modern dallarında farklı eğitimler aldı. Açı Lisesi Dans Kulübü kurulduğunda eş başkan olarak dans eğitimine devam etti. 2018 yılında Türkiye’de Uluslararası Dans Festivali’ne katıldı, dans takımı olarak derece aldılar. Aynı zamanda Açı Lisesi’nde düzenlenen resmi törenlerde bireysel olarak yer aldı ve dans etti. 2017 yılında kadin.com websitesinde, 2018 yılında ise Wanda reklam ajansında stajyer olarak çalıştı. Toplumsal konularda hedef kitle oluşturma, senaryo yazma, ve sosyal medya stratejileri oluşturma gibi alanlarda tecrübe kazanmış oldu. Yaşları 13 ila 18 arasında değişen genç dansçıların oluşturduğu Açı Lisesi “Kadın Dans Tiyatosu” topluluğu, özgür iradeleriyle yollarını çizmek isteyen kadınların sesi olmak için yola çıkmış ve ‘KADIN’ isimli dans performansını ortaya koymuştur. ‘KADIN’ performansı biri ülkemizden olmak üzere, dünyanın üç farklı yerinden üç farklı kadının şiddet ile mücadelesinin gerçek hikayelerini anlatmaktadır. Performanslardan elde edilen gelir çeşitli hayır kurumlarına bağışlanmaktadır. 12 yıl boyunca klasik bale eğitimi alan Leyla Eren, 2019 Eylül ayı itibariyle Açı Lisesi Dans Kulübü’nün proje asistanlığını yapmakla birlikte, Kadın Dans Tiyatrosu’nda yardımcı yönetmen ve baş dansçılardan biri olarak görev almaktadır.
Daha Fazla Bilgi